Dinsdag 5 juli

Hoofdterrein (geprepareerd gras):

Terrein II (all weather):
08.00Springen klasse L twee fasen nieuwe stijl
14.15Springen klasse M twee fasen nieuwe stijl
Terrein III (all weather):
08.15Springen klasse L progressief op tijd
14.30
Springen klasse M progressief op tijd

* Wijzigingen onder voorbehoud

Woensdag 6 juli

Hoofdterrein (geprepareerd gras):
09.00Centrale Keuring (CK) KWPN Overijssel
Terrein II (all weather):
08.00Springen 5-jarigen klassiek
(barrage op terrein III)
13.00Springen 4-jarigen eerste manche op stijl
Terrein III (all weather):
09.00Dressuur 4 en 5-jarigen (onderdeel Pavo-cup)
14.00Springen 5-jarigen barrage
17.30Springen 4-jarigen winning round op stijl
(25 deelnemers)

* Wijzigingen onder voorbehoud

Donderdag 7 juli

Hoofdterrein (geprepareerd gras):
13.00Gold League (S31) – 1.45 m. op tijd
15.15Bronze League (S3) – 1.25 m. op tijd
18.00Silver League (S22) – 1.40 m. twee fasen speciaal
Terrein II (all weather):
08.30Bronze League (S1) – 1.20 m. twee fasen speciaal
11.30Silver League (S21) – 1.35 m. op tijd
14.00Bronze League (S2) – 1.30 m. twee fasen
17.00Bronze League (S4) – 1.35 m. op tijd
Terrein III (all weather):
08.00Springen klasse Z twee fasen nieuwe stijl
11.30Springen klasse ZZ twee fasen nieuwe stijl
13.15Springen klasse Z progressief op tijd
16.15Springen klasse ZZ progressief op tijd
18.00Springen klasse B op stijl (groep 1)

* Wijzigingen onder voorbehoud

Vrijdag 8 juli

Hoofdterrein (geprepareerd gras):
08.30Gold League (S32) – 1.45 m. met barrage
11.30Bronze League (S7) – 1.35 m. twee fasen
14.00Gold League (S33) – 1.50 m. met barrage
1e kwalificatie GP van Twente
(FEI World Ranking-rubriek)
18.00Silver League (S24) – 1.40 m. op tijd
Terrein II (all weather):
08.00Bronze League (S5) – 1.20 m. op tijd
10.30Bronze League (S6) – 1.25 m. met barrage
13.30Silver League (S23) – 1.30 m. op tijd
16.00Bronze League (S8) – 1.30 m. op tijd
18.00Gold League (S34) – 1.40 m. op tijd
Terrein III (all weather):
08.00Springen klasse B op stijl (groep 2)
10.15Springen klasse B progressief op tijd (groep 1 en 2)
14.00Springen pony’s klasse M, Z en ZZ

* Wijzigingen onder voorbehoud

Zaterdag 9 juli

Hoofdterrein (geprepareerd gras):
08.30Gold League (S35) – 1.40 m. met barrage
11.00Bronze League (S9) – 1.25 m. twee fasen speciaal
14.00Gold League (S36) – 2e kwalificatie Grote Prijs van Twente
1.50 m. op tijd (FEI World Ranking-rubriek –
qualifier finale Masters League)
16.45Defilé KWPN Overijssel
18.00Silver League (S27) – 1.45 m. Grote Prijs met barrage
(FEI World Ranking-rubriek)
Terrein II (all weather):
08.30Silver League (S25) – 1.30 m. met barrage
11.30Bronze League (S10) – 1.30 m. met barrage
14.00Silver League (S26) – 1.35 m. twee fasen speciaal
17.00Bronze League (S11) – 1.35 m. met barrage
Terrein III (all weather):

Divoza pony dag

08.00Springen pony’s klasse B, L, M, Z en ZZ (Divoza ponydag)

* Wijzigingen onder voorbehoud

Zondag 10 juli

Hoofdterrein (geprepareerd gras):
08.00Gold League (S37) – 1.40 m. twee fasen
10.30Gold League (S38) – 1.45 m. twee fasen
14.00Gold League (S39) – Grote Prijs van Twente 1.60 m.
eerste deel (FEI World Ranking-rubriek –
qualifier finale Masters League)
15.00KNHS Masterclass Tuigpaarden
Presentatie en prijsuitreiking
Strijd der Provinciën (pony’s)
15.45Gold League (S39) – Grote Prijs van Twente 1.60 m.
tweede deel (FEI World Ranking-rubriek –
qualifier finale Masters League)
17.00Gold League (S39) – barrage Grote Prijs van Twente
(FEI World Ranking-rubriek –
qualifier finale Masters League

 

Terrein II (all weather):
08.00Bronze League (S12) – 1.20 m. met barrage
10.45Silver League (S28) – 1.30 m. twee fasen speciaal
13.30Silver League (S29) – 1.35 m. met barrage

 

Terrein III (all weather):
08.00Springen pony’s klassen M, Z, ZZ
11.30Springen pony’s ‘Strijd der Provinciën’ twee manches
13.30Springen pony’s nationaal – 1.30 m.
(KNHS-observatiewedstrijd voor EK pony’s)

* Wijzigingen onder voorbehoud

Bestel direct je tickets!

Bestel makkelijk en snel uw tickets online. Betalen kan met iDeal!

Onze sponsoren